" Пісня про кохання " Норман Роквелл ,1926

Музей Індіанаполісу

На ній зображені два літні музиканти, які грають дуетом на флейті та кларнеті, тоді як молода дівчина відпочиває від прибирання та слухає музику. Назва картини написана на папці для нот, якими грають музиканти.

«Пісня про кохання» ілюструє одну з постійних тем у творчості Роквелла: контраст молодості та старості через зображення молодої дівчини, що замислилася, і літніх музикантів. Хоча основне зображення є прямолінійним і реалістичним, як і більшість робіт Роквелла, художник додає імпресіоністський пейзаж за вікном, демонструючи різнобічність його таланту. Захоплення Роквелла старовинними картами, які він колекціонував у великій кількості, проявляється у зображенні старої карти, яка прив'язує картину до сільської місцевості в Америці.

pisnya-pro-kohannya-norman-rokvell-1926
 
Інформація

Опис

Норман Роквелл — американський живописець і журнальний ілюстратор. Найбільш відомий як автор обкладинок для журналу The Saturday Evening Post, з яким співпрацював протягом понад 40 років. До його найвідоміших праць належить серії з Віллі Ґіллісом, Rosie the Riveter i цикл картин «Чотири свободи». Вікіпедія
Народження: 3 лютого 1894 р., Нью-Йорк, Нью-Йорк, США
Смерть: 8 листопада 1978 р., Stockbridge, Массачусетс, США
Дружина: Моллі Пандерсон (в шлюбі 1961–1978), БІЛЬШЕ